Újabb versenyeredmények

Celldömölkön rendezték meg az asztalitenisz megyei diákolimpia bajnokságot, ahol Sarang Lotti és Németh Zalán, 5. c osztályos tanulók vettek részt. Zalán először indult ilyen megmérettetésen és korcsoportjában az előkelő 2. helyen végzett.

2019. november 22-én rendezte meg a Móra Ferenc Városi Könyvtár és Múzeum a felső tagozatosok számára a hagyományos vers-és prózamondó versenyét a gyermekkönyvtárban.A versenyen egy szabadon választott mesével, vagy verssel indulhattak a gyerekek. Iskolánkból, Tóth Kinga, 5.b osztályos tanuló 3. helyzést ért el Mentovics Éva: Zoknicsenő szörnyeteg című versével.

November 29-én rendezte meg iskolánk a hagyományos Széchenyi Kupát, melyen 4 csapat indult. A Széchenyi csapata ismét remekül szerepelt, hiszen sikerült megnyernünk a  kupát Kovács Tamás tanár úr vezetésével.

Hátsó sor balról jobbra: Kovács Arnó (VMG), Rózsa Dániel (6. c), Rózsa Marcell (6.c), Bauer Dániel (8.b), Gaál Áron (VMG), Kovács Tamás (felkészítő tanár). Első sor balról jobbra: Pável Benedek (VMG), Mesics-Leiner Félix (8.b), Horváth Ákos (7.b), Nagy Donát (7.a), Mesics-Leiner Félix (7.b), Nagy Donát (8.a)

A torna 2. helyezettje a Őriszentpéteri Általános Iskola csapata lett, a képzeletbeli dobogó 3. helyére az 1. Sz. Lendvai Kétnyelvű Általános Iskola  csapata léphetett fel, míg a 4. helyet a körmendi Somogyi Béla tagintézmény szerezte meg.

 

Különdíjak:

Gólkirály: Farkas Márk (Őriszentpéter)

 

 

Legjobb mezőnyjátékos: Pável Benedek (Szentgotthárd, VMG)

 

 

Legjobb kapus: Frletic Luka (Lendva)

 

 

Legjobb hazai játékos: Mesics-Leiner Félix (Szentgotthárd, Széchenyi)

 

 

A díjakat Kovács Jánosné, tagintézmény-vezető adta át.

Gratulálunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Previous article

Next article